Kommunikasjon: Marie Borgen Hellerud marie@ecpatnorge.no Tine Venås tine@ecpatnorge.no

Markedskoordinator: Siv Tubaas Andersen siv@ecpatnorge.no

Medlemskoordinator: Betina Schau-Liberg betina@ecpatnorge.no

Prosjektansvarlig - The Code: Linda Veråsdal linda@ecpatnorge.no

Sponsing Edvarda Biseth Skrindo edvarda@ecpatnorge.no

Praktikant (Juss): Julia Annette Kirsebom julia@ecpatnorge.no